Hírek a Zenshin Sportegyesületről

Balatonlelle, 2016. november 19. Városi sportcsarnok

November 19-én, Balatonlellén, a Zengos Kyos Sportegyesület egy országos utánpótlás bajnokságot szervezet fiatal karatékák számára.

A Zengos Kyos Sportegyesület szervezésében Balatonlellén, a városi sportcsarnokban rendezték meg – november 19-én – az I. Zengos Kyos Kupát, a kyokusin karate országos utánpótlás bajnokságot. A verseny megrendezésének célja volt: a sportbarátság elmélyítése, a kyokushin karate népszerűsítése, valamint versenylehetőség biztosítása az utánpótlás korosztály részére. A verseny elnöke: Shihan Brezovai Sándor volt. A fiatalok hat kategóriában versenyeztek. A Zenshin Dojo versenyzői ismét öregbítették Tiszafüred hírnevét, mert nagyszerű eredményeket értek el.

karate16 karate11 karate13 karate14

A tiszafüredi Szabó Zoltán, aki jelenleg szentesi színekben versenyez, ifi +60 kategóriában első helyezést ért el, és megkapta az egyik legtechnikásabb versenyzőnek járó különdíjat is.

A Zenshin Sportegyesület színeiben:

-     Szabó Csenge a gyerek I. 50 kilogramm alatti kategóriában első helyezést ért el.

-     Puporka Vanessza az ifik között +60 kilogramm kategóriában második helyezett lett.

-     Kőszegi Millának ez volt az első versenye. Ő a gyerek II. kategóriában, a nehézsúlyúak között indult, és itt ezüstérmes lett.

-     Kiss Lili a gyerek II. könnyűsúlyban harmadik helyezést ért el.

Gratulálunk a Zenshin Sportegyesületnek: az edzőknek, a versenyzőknek az elért szép eredményhez.

Az eseményről készült összefoglalót a Főnix Tv november 23-ai műsorában láthatják.